وب سایت هواداری آبیته

از ویکی آبیته
(تغییرمسیر از Abieteh)
پرش به: ناوبری, جستجو

سایت آبیته دات کام، به عنوان بزرگ ترین و محبوب ترین پایگاه هواداران استقلال در دنیای مجازی، سابقه ای هفت ساله دارد،این سایت با تمام مشکلات پس از گذشت 7 سال همچنان به کار خود ادامه میدهد. آبیته تا کنون سه ورژن مختلف با مدیریت های متفاوت داشته است.سایت آبیته دات کام در زمان های مختلف تاثیر خودش را روی هواداران باشگاه استقلال و این تیم گذاشته است.


محتویات

تاریخچه سایت آبیته دات کام

سایت آبیته دات کام، به عنوان بزرگ ترین پایگاه هواداران استقلال در دنیای مجازی، سابقه ای هشت ساله دارد. آبیته تاکنون سه ورژن مختلف با مدیریت های متفاوت داشته است که در اینجا نگاهی به آنها می اندازیم.

ورژن اول - سال 1384 تا 1387

سایت آبیته دات کام، اولین بار در سال 1384 توسط نیما شریفی افتتاح شد. شریفی روزنامه نگار ساکن سن دیگو (از ایالت کالیفورنیا) با سابقه سال ها فروم نویسی از جمله در سایت پارس فوتبال، پایگاه آبیته را ایجاد کرد.

ورژن نخست آبیته از سال 84 کار خود را آغاز کرد و تا سال 87 به کار خود ادامه داد. در این مدت سایت آبیته به لحاظ مدیریتی چند بار دستخوش تغییراتی شد. مدیریت کل سایت البته در این مدت همواره با نیما شریفی بود اما، قائم مقام او در ابتدا مهرداد مرتضایی بود که از میانه های راه، محمد دادخواه جانشین او گردید. محمدرضا کلانترزاده نیز از پس از چند سال، نقش پر رنگی به خصوص در تهران بر عهده داشت. نیما آریا نیز از جمله فعالان این ورژن بود.

 • صفحه خبری

سایت آبیته در ورژن نخست خود، دارای پورتال فعالی بود که مقالات و بعضا مصاحبه های اختصاصی در آن قرار می گرفت. نویسندگانی چون سید مجید علوی زاده، امیدعلی دامغانیان، علی آقازاده، سعید رضی پور و مانی غفار از جمله افرادی بودند که در کنار نیما شریفی، مقالات اختصاصی این سایت را می نوشتند.

همچنین عکس های ابوالفضل امان الله در این ورژن به صورت اختصاصی در اختیار سایت قرار می گرفت. غلامرضا عنایتی، حسین کاظمی و مهدی امیرآبادی از جمله بازیکنانی بودند که در این دوره با سایت آبیته، مصاحبه اختصاصی داشتند.


 • فروم

سایت آبیته از همان ورژن نخست، فروم (یا انجمن) قدرتمندی داشت که به نوعی پشتیبان پورتال اصلی بود. یعنی اکثر اعضای پورتال در فروم هم عضویت داشتند و در عین حال، مدیران سایت از این طریق به کشف استعدادها در زمینه های مختلف مثل نویسندگی و کارهای گرافیکی، اقدام می کردند.

فروم آبیته در ورژن نخست، فراز و نشیب فراوانی داشت. اما دست کم با دو حاشیه همراه شد که شامل جدا شدن دو تیم از اعضای آبیته و افتتاح سایت های آبی دلان و آرین اسپرت بود.

«آبیته یک» در نهایت در سال 1387، کار خود را به اتمام رساند.

ورژن دوم - سال 1388 تا 1389

سایت آبیته پس از چند ماه تعطیلی، در پاییز 1388، مجددا بازگشایی شد. نیما شریفی در کنار محمد دادخواه، محمدرضا کلانترزاده و حسام شهابی پس از ماه ها تلاش در طراحی صفحات و ایجاد بخش ها، دومین ورژن آبیته را افتتاح کردند.

تیم مدیریتی آبیته دات کام تا اواخر کار ورژن دوم، ثابت باقی ماندند و تنها در آخرین ماه های فعالیت یک ساله اش، حسام شهابی از این تیم جدا شد.

 • صفحه خبری

به دلیل مشغله های کاری نیما شریفی و جدا شدن نویسندگان ورژن نخست، پورتال اصلی آبیته دات کام در ورژن دوم خود چندان فعال نبود. در دوره هایی نویسندگانی چون سعید رضی پور، حامد رضی و پیام خدابنده لو در کنار حسام شهابی، مطالبی را برای صفحه اصلی نوشتند. اما این فعالیت ها استمرار نداشت.

می توان گفت که اهمیت آبیته 2 بیشتر در فروم آن بود و پیش از آن که پورتالش شکل جدی به خود بگیرد عمر ورژن دو به اتمام رسید.


 • فروم

فروم یا انجمن آبیته ی دو، به لحاظ تعداد کاربران و تنوع فکری، قابل مقایسه با ورژن اول نبود. در این دوره تعداد بسیاری از کاربران در بخش های مختلف فعالیت داشتند و تقریبا تمام قسمت های انجمن، با فعالیت زیاد کاربران همراه بود.

تاپیک آبی دلان (بخش ثابت بحث پیرامون وضعیت استقلال) به دلیل وجود دیدگاه های فکری متنوع، محل بحث های جدی در مورد استقلال بود.

ورژن دوم طول عمر چندانی نداشت و حدود یک سال بیشتر دوام نیاورد. اما در این دوره، کاربران بسیاری فعالیت داشتند که بسیاری از آنها با کمک یکدیگر زمینه را برای ایجاد ورژن سوم فراهم کردند.


ورژن سوم - سال 1389 تا کنون

سومین ورژن آبیته دات کام در تاریخ 6 اسفند 1389 با مدیریت امیر آبزاده و محمد دادخواه و با طراحی و نظارت وحید واعظی نیا، کار خود را آغاز کرد و تا کنون به فعالیت خود ادامه داده است.

فعالیت های آبیته دات کام در ورژن سه، تنها به پورتال و فروم محدود نماند و البته در این دو بخش هم با پیشرفت های چشمگیری روبرو شد:


 • صفحه خبری

پورتال یا صفحه اصلی آبیته، دارای چند ویژگی متمایز نسبت به ورژن های قبل بوده است. از جمله گالری کاملی از تصاویر و فیلم های استقلال که دائما به روز و به محتویاتش افزوده شده است.

همچنین انتشار اولین مجله اینترنتی ورزشی ایران و اولین رادیو (پادکست) استقلال، در این ورژن تحقق یافت.

تیم گرافیکی آبیته دات کام با استفاده از افرادی چون مینا عالمی، وحید واعظی نیا، سجاد پروانه، امین جعفری، حامی پاشا، محمد عباس زاده، حامد بهداد و عباس عبداللهی، طرح های گرافیکی و اختصاصی از بازیکنان مختلف استقلال را طراحی و روی خروجی قرار دادند.

همچنین پویان صفربگلو، حامد میرحسینی، سعید رضی پور، حامد رضی،، علیرضا رازقی،مهدی عالیشاه،رضا قاسمی و پیام خدابنده لو هم مطالب اختصاصی صفحه اصلی را نوشته اند.

اقدامات دیگری چون ایجاد ویکی استقلال (بانک جامع اطلاعات باشگاه استقلال)، موبایل آبیته و صفحه فیس بوک آبیته نیز در ورژن سوم برای اولین بار در دستور کار قرار گرفت.

در این ورژن با همکاری عکاسان مطرحی مانند داوود امان الله ، بهنام رنجکش ،مهدی علیاری، علیرضا شاه حمزه عکسهایی به صورت اختصاصی در اختیار سایت قرار می گرفت.

همکاری با بهمن فروتن،محمد حیرانی،چیا فوادی،محمود فکری،علیرضا اکبرپور،سید حسین حسینی و میرشاد ماجدی یکی از دلایل محبوب شدن آبیته دات کام در فضای مجازی و متمایز بودن نسبت به رقبا بوده است.


 • فروم

اگر چه آبیته در ورژن های قبلی خود هم همواره فروم قدرتمندی چه به لحاظ کمی و چه کیفی داشت اما، فروم آبیته در ورژن سوم، به لحاظ آماری، نه تنها با دوره های قبل که با اکثر سایت های ورزشی قابل مقایسه نیست.

در طول مدت فعالیت دو سال و ده ماهه آبیته سه، بیش از 36000 کاربر در انجمن آبیته ثبت نام کرده اند و بیش از 150 هزار ارسال توسط کاربران مختلف انجام شده است. قابل ذکر است که تالار آبیته با این تعداد اعضا بیشترین عضو را در بین تالارهای ورزشی ایران دارد و البته با در نظر گرفتن فعالیت 2 ساله سایت آبیته در مقابل فعالیتهای 5 تا 6 ساله رقبای خود این تعداد کاربر یک رقم غیر قابل باور است !

 • حضور سردبیر و عضو تحریریه آبیته در استقلال جوان
حضور سردبیر و عضو تحریریه آبیته در استقلال جوان

به دلیل عملکرد مثبت سایت آبیته دات کام ، روزنامه رسمی باشگاه استقلال ،روزنامه استقلال جوان مصاحبه ای را با مسئولین سایت آبیته انجام داد.در این مصاحبه پیرامون سایت آبیته و اهدافشان به بحث و گفتگو پرداخته شد. در چاپ این مصاحبه ابتدا عکس به اشتباه چاپ ، سپس بعد از چاپ عکس در لنز آبی نام سایت به اشتباه درج شد.

 • همکاران آبیته دات کام

مدیرکل سایت:امیر آبزاده-محمد دادخواه

مدیرفنی سایت: وحید واعظی نیا

طراحان: مینا عالمی- سجاد پروانه - امین جعفری - حامی پاشا - محمد عباس زاده - حامد بهداد - عباس عبداللهی

اعضای تحریریه: پیام خدابنده لو - علیرضا رازقی - پویان صفربیگلو - حامد رضی - مهدی عالیشاه - رضا قاسمی - مریم سلیمی

شبکه اجتماعی: علی انصاری - حمیدرضا پوررضا - سامان صفویان - محمد جواد متبحری - آرش یوسفی - مینا عالمی - مریم سلیمی

خبرنگار آبیته: مریم سلیمی

رادیو استقلال: رسام طبسی نژاد

مسئول آرشیو ویدئو سایت: یاسر شیخلو

مسئول آرشیو عکس سایت: مینا عالمی

سازنده نرم افزار اندروید: وحید واعظی نیا

سازنده سیستم آنالیز: وحید رضایی

دیگر همکاران آبیته:حمیدرضا فرهت - امین یازارلو - محسن آزادوار - علیرضا تاجی - رضا شاهرخی - حسین درگاهی - مطهره قریشیان - سارا صادقی - دنیز رسولی - علی رضا حاتم وند - فاطمه حسینی - رها کامه خوش

کاندید برترین سایت ورزشی در سال 1391

گواهی دیجیتال سایت آبیته

یکی از افتخارات سایت آبیته قرار گرفتن در بین 3 سایت با بودجه و پشتوانه دولتی است.

در این فستیوال در بین 62 سایت 5 سایت به عنوان کاندیداهای کسب عنوان برترین سایت ورزشی کشور انتخاب شدند.


رقابت کسب این عنوان بین سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ، سایت رسمی باشگاه گهر دورود ، سایت ورزش 3 ، سایت طرفداری و سایت آبیته دات کام بود که در نهایت سایت ورزش 3 عنوان برترین سایت ورزشی را کسب کرد .


از نکات قابل ذکر این فستیوال حضور تمام سایتهای پرسپولیسی ، تراکتوری و استقلالی بود که از باشگاه پرسپولیس فقط سایت رسمی این باشگاه و از باشگاه استقلال فقط سایت آبیته انتخاب شدند.


ملاک های داوری در جشنواره وب ایران شامل محتوا٬ ساختار و مسیر٬ طراحی دیداری٬ کارکرد٬ تعامل و تجربه کلی می باشد.


پروفایل سایت آبیته در جشنواره وب ایران

پیراهن آبیته دات کام و امضای اعضای باشگاه استقلال

پیراهن آبیته دات کام و امضای اعضای باشگاه استقلال

لباس استقلال با عنوان آبیته دات کام توسط بازیکنان مختلف استقلال به امضا رسیده است.


بازیکنانی که تاکنون این لباس را امضا کرده اند:سیدمهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، خسرو حیدری، مجتبی جباری، فرهاد مجیدی، جیلوید ساموئل، پژمان منتظری، ویسنته آرزه، علی حمودی، ایمان موسوی، حسن اشجاری، عباس محمدرضایی، مهرداد محمدحسینی، سیدحسین حسینی و مهران قاسمی


اعضای مدیریت و کادرفنی: مجید صالح


صفحه خبری سایت آبیته

صفحه خبری آبیته

صفحه خبری سایت آبیته دات کام، بخش اصلی این سایت محسوب می شود. در این قسمت، جدیدترین اخبار، مقالات و مصاحبه های مربوط به باشگاه استقلال قابل مشاهده است.بخش زیادی از مطالب این صفحه، شامل مصاحبه ها، یادداشت ها، تحلیل ها و عکس های اختصاصی آبیته می شود. همچنین در این بخش، نظرسنجی ویژه ای با توجه به موضوع مهم روز، مطرح می گردد که تعداد بالای شرکت کنندگان در آنها، می تواند جامعه آماری خوبی برای دریافت نظرات هواداران استقلال باشد. در این بخش همچنین لینک های مربوط به سایر قسمت ها قابل دسترسی است تا هواداران بتوانند در سریع ترین زمان به بخش مورد نظر دسترسی یابند.

اخبار باشگاه استقلال

صفحه خبری آبیته دات کام به عنوان یک مرجع معتبری خبری برای هواداران استقلال ، اخبار باشگاه استقلال را پوشش میدهد، در قسمت اخبار سایت دسته های مختلفی ایجاد شده است که دسترسی هواداران به اخبار مورد نظر راحت تر باشد،دسته های مهم تر و پربازدیدتر در صفحه اصلی آبیته قرار گرفته است.

اخبار بازیکنان

اخبار مربیان و کادرفنی

اخبار هیئت مدیره

اخبار تمرینات

پیشکسوتان باشگاه

حواشی

مصاحبه های صوتی

نقل و انتقالات

مقالات اختصاصی آبیته

فعالیت های فوق برنامه صفحه خبری آبیته

 • نظرسنجی

در این قسمت نظرسنجی هایی بنا به شرایط و اتفاقات باشگاه استقلال گذاشته میشود و هواداران استقلال با شرکت در این نظرسنجی میتوانند یک جامعه آماری کاملا استقلالی به جای بگذارند.

 • پوستر هفته

طراحان سایت آبیته پس از انجام هر مسابقه اقدام به ساخت چندین پوستر میکنند.بهترین پوستر هفته در صفحه اصلی آبیته دات کام به عنوان پوستر هفته قرار خواهد گرفت.

 • ویدئو هفته

این قسمت معمولا ویژه گل های استقلال پس از هر مسابقه می باشد ، در شرایط خاص ویدئوهای ساخت کاربران در این قسمت قرار خواهد گرفت.

 • کیوسک

در قسمت کیوسک صفحه اول روزنامه استقلال جوان قرار میگیرد تا هواداران صفحه اول این روزنامه را مشاهده کنند.

 • جدول مسابقات

جدول مسابقات لیگ برتر،لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی در سایت آبیته آپدیت میشود تا هواداران از آخرین جایگاه تیم خود با خبر باشند.

 • لیست بازیکنان و کادر فعلی استقلال

در این قسمت لیست بازیکنان و کادر باشگاه استقلال قرار گرفته میشود ، در مقابل نام هر بازیکن تاپیک های مربوط به هر بازیکن در تالارگفتمان آبیته و صفحه خبری آبیته قرار گرفته میشود.

 • لیست بازیکنان و کادر پیشین استقلال

پس از پایان هر سال ، لیست بازیکنان و کادر سال گذشته با توجه به سال حضورشان داخل سایت آرشیو میشود.

 • تاریخچه باشگاه استقلال

در این قسمت تاریخچه باشگاه استقلال قرا میگیرد و هواداران می توانند تاریخچه باشگاه استقلال را از این قسمت مشاهده کنند.

 • بیوگرافی پیشکسوتان،بازیکنان فعلی،کادرفنی

بسیاری از پیشکسوتان استقلال هستند که از یادها فراموش شده اند ، در این قسمت خاطره ها و زندگی نامه این بازیکنان زحمتکش را قرار داده ایم ، همچنین بیوگرافی بازیکنان فعلی و کادر فنی تیم را میتوان در این قسمت ها مشاهده کرد.

 • نتایج مسابقات استقلال

در قسمتی از سایت نتایج سال های قبل باشگاه استقلال و فصل جاری قرار میگیرد.هواداران با ورود به این بخش می توانند نتایج باشگاه استقلال را مشاهده کنند.

 • ویدئو مسابقات استقلال

پس از انجام هر مسابقه ویدئو گلها و خلاصه بازی برای دانلود و داخل سرویس ویدئو آبیته برای پخش آنلاین قرار میگیرد.

 • گزارش تصویری مسابقات استقلال

پس از انجام هر مسابقه تمام عکسهای خبرگزاری ها و همچنین عکسهای اختصاصی سایت آبیته داخل سایت و گالری عکس آبیته قرار میگیرد و هواداران میتوانند تمام عکسها را در یک فایل زیپ دریافت کنند یا به مشاهده این عکسها بپردازند.

 • مقالات و گزارش های اختصاصی

اعضای تحریریه سایت آبیته ، پیش از انجام مسابقات استقلال به بررسی شرایط استقلال و تیم حریف می پردازند و پس از انجام مسابقات مقاله ای با توجه به مسابقه انجام شده مینویسند.همچنین در این قسمت از سایت به اتفاقات حاشیه ای و روز باشگاه استقلال نیز پرداخته میشود.

صفحه خبری سایت آبیته به زبان انگلیسی

صفحه خبری سایت آبیته به زبان انگلیسی

سایت آبیته اولین سایت هواداری است که به 2زبان فارسی و انگلیسی فعالیت میکند . این صفحه با درج اخبار انگلیسی باشگاه استقلال ، اسامی بازیکنان ، بازی بعد و قبل ، تاریخچه باشگاه ، جدول مسابقات و . . . کاملا به زبان انگلیسی باعث شناخت هرچه بیشتر باشگاه استقلال در کشورهای خارجی خواهد شد.

سایت آبیته با نزدیک شدن به شروع بازیهای آسیایی برنامه ای ویژه برای این صفحه دارد تا با ارائه مقالات اختصاصی به زبان انگلیسی ، بیوگرافی بازیکنان استقلال به زبان انگلیسی خدماتی جدید را در وب سایت های ایرانی ارائه دهد.

ورود به صفحه خبری انگلیسی سایت آبیته

نو آوری های سایت آبیته

سایت آبیته دات کام خدماتی را برای اولین بار به عنوان یک سایت هواداری ارائه میدهد که تا کنون هیچ سایت دیگری موفق به انجام این کارها نشده است. از جمله فعالیت های منحصر به آبیته میتوان به گالری عکس ، سرویس ویدئو ، کتاب جاوا ، رادیو اینترنتی ، مجله اینترنتی ، دانشنامه استقلال و بسیاری از خدمات دیگر اشاره کرد.

گالری عکس استقلال

گالری عکس و پوستر استقلال


بخش گالری عکس و پوستر آبیته مجموعه کاملی از عکس ها و طرح های گرافیکی مربوط به تیم فوتبال استقلال است که با همکاری اعضای وب سایت هواداری آبیته ادراه می شود. نام گالری عکس استقلال واژه ترکیبی است که از واژه‌های گالری ،عکس و آبیته تشکیل شده است.

 • تاریخچه

این بخش در تاریخ (26 خرداد 1391) به طور رسمی کار خود را آغاز کرد.


 • اهداف گالری عکس استقلال

گالری عکس استقلال در نظر دارد عکس های بازی های استقلال ،عکس و پوستر بازیکنان ، و مواردی از این دست را در این بخش قرار بدهد. این مجموعه شامل 19 موضوع می شود که هر کدام زیر شاخه ها و عکس های خود را داراست. علاوه بر عکس هایی از مسابقات تیم استقلال، تصاویری خاطره انگیز از بازیکنان و بازی های قدیمی استقلال، مراسم مختلف، اردوها و... نیز در این بخش قابل دسترس علاقمندان است. در این بخش طرح هایی گرافیکی از مربیان و بازیکنان فعلی و سابق استقلال مثل امیر قلعه نویی، فرهاد مجیدی، مهدی رحمتی، مجتبی جباری و... نیز در این مجموعه به چشم می خورد. گالری عکس استقلال هم اکنون با داشتن بیش از 6000 عکس کار خود را ادامه می دهد.


ورود به گالری عکس استقلال

ویکی آبیته

ویکی آبیته دانشنامه ای اینترنتی با محتوی ورزشی پیرامون باشگاه استقلال تهران است که با همکاری اعضای وب سایت هواداری آبیته نوشته می‌شود. نام ویکی آبیته واژه ترکیبی است که از واژه‌های ویکی (وب گاه مشارکتی) و آبیته تشکیل شده است. ویکی آبیته در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ به عنوان بخش جدیدی از سایت آبیته شروع به کار کرد.

این وبگاه در نظر دارد دانشنامه ای معتبر و قابل اطمینان را پیرامون باشگاه استقلال فراهم آورد و آن را به صورت عمومی در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد.

سرویس ویدئو استقلال

ویدئو آبیته


بخش گالری ویدئو آبیته مجموعه ای منظم و قابل دسترسی از ویدئو های ورزشی پیرامون باشگاه استقلال تهران است که با همکاری اعضای وب سایت هواداری آبیته ادراه می شود. نام ویدئو استقلال واژه ترکیبی است که از واژه‌های ویدئو (فناوری الکترونیکی دریافت، نگاشت(ضبط)، پردازش، انباره(ذخیره)، جابجایی(انتقال) و بازسازی رشتهٔ نگاره‌های ایستا(تصاویر نامتحرک) است که صحنه‌های متحرک را نمایش می‌دهد. ) و آبیته تشکیل شده است.


این بخش در تاریخ (29 تیر 1391) به طور رسمی کار خود را آغاز کرد.

گالری ویدئو آبیته در نظر دارد گلهای مهم استقلال ، خلاصه بازی های استقلال، مصاحبه های تصویری و کلیپ های به یادماندنی و مواردی از این دست را در این بخش قرار بدهد. این بخش هم اکنون با داشتن بیش از 250 ویدئو از گلها و کلیپ های استقلال کار خود را ادامه می دهد.

ورود به سرویس ویدئو استقلال

کلیپ های ویژه استقلال اختصاصی آبیته

کلیپ های ویژه استقلال اختصاصی آبیته

بخش گالری ویدئو استقلال آبیته در کنار ایجاد آرشیوی از گل ها و مصاحبه ها و...، ساخت کلیپ هایی ویژه درباره استقلال را به مناسبت های مختلفی مثل دربی یا خداحافظی فرهاد مجیدی انجام داده است.

این کلیپ ها شامل تصاویری همراه با افکت های صوتی و تصویری و موسیقی هستند که هر کدام به موضوع خاصی می پردازند و در محدوده سایت های ورزشی ایران اگر نه بی سابقه، حداقل کم سابقه بوده است.

ورود به بخش ویدئوهای اختصاصی سایت آبیته

سیستم آنالیز آبیته

سیستم آنالیز استقلال

بخش «سیستم آنالیز آبیته» برنامه فلشی است که هواداران استقلال می توانند ترکیب مورد نظر خود را با سیستم مورد نظر خود بچینند! در سمت راستِ این فلش، تصویری از زمین مسابقه فوتبال و در سمتِ چپ، نام 24 بازیکن استقلال (در قالب طرحی گرافیکی از لباس و شماره آن بازیکن) دیده می شود که هواداران می توانند با استفاده از ماوس و به شکلی بسیار ساده، 11 بازیکن مورد نظر خود را در زمین مسابقه و در محل مورد نظر خود قرار دهند. سایت آبیته هم پیش از هر مسابقه، یک نظرسنجی را از ترکیب دلخواه هواداران با استفاده از «سیستم آنالیز آبیته» ترتیب می دهد و تا ترکیب مورد نظر آنها مشخص شود. h


ورود به سیستم آنالیز آبیته

 • فعالیت های فوق برنامه سیستم آنالیز آبیته

در تالار گفتمان آبیته بخش ویژه ای برای انتخاب سیستم منتخب هواداران در نظر گرفته شده است ، هواداران سیستم مورد نظر خود را ارسال میکنند و مدیران سایت سیستم منتخب هواداران را در صفحه خبری و صفحات اجتماعی آبیته قرار میدهند.

استقلال را دربازی بعدی ارنج کنید

رادیو استقلال

رادیو استقلال

رادیو استقلال کاری مشترک از سایت آبیته دات کام و صفحه استقلال در فیسبوک بوده است و به عنوان اولین پادکست هواداری فعالیت خود را آغاز کرده است.این رادیو به چالش های باشگاه استقلال میپردازد و با کارشناسان بزرگی مانند بهمن فروتن همکاری داشته است.

قسمت اول رادیو استقلال

قسمت دوم رادیو استقلال

قسمت سوم رادیو استقلال

قسمت چهارم رادیو استقلال

قسمت پنجم رادیو استقلال

قسمت ششم رادیو استقلال

قسمت هفتم رادیو استقلال

قسمت هشتم رادیو استقلال

قسمت نهم رادیو استقلال • رادیو استقلال در Itunes

رادیو استقلال به عنوان اولین پادکست ورزشی ایران در Itunes قرار گرفت.

ورود به صفحه رادیو استقلال در Itunes

سامانه پیام کوتاه آبیته

سامانه پیام کوتاه آبیته

سامانه پیام کوتاه آبیته امکانی است که مدیریت سایت آبیته برای رضایت هرچه بیشتر هواداران و استفاده همگانی آنها، قیمت مناسبی را برای این سیستم در نظر گرفته است. هواداران میتوانند با واریز مبلغ 7000 تومان تا پایان فصل از سامانه استفاده کنند. توجه داشته باشید، این در شرایطی است که سایت های دیگر هزینه مشابه را برای اشتراک ماهانه دریافت می کنند.

امکانات این سامانه شامل موارد زیر میشود:

 • نتایج مسابقات استقلال
 • اخبار مهم باشگاه استقلال
 • اعلام رتبه استقلال در جدول مسابقات لیگ برتر ، حذفی و مسابقات آسیایی
 • آمار نقل و انتقالات باشگاه استقلال
 • مطلع شدن از به روزرسانی های گالری های عکس و ویدئو سایت


ورود به صفحه عضویت سامانه پیامک

نرم افزار جامع استقلال (آبیته) برای اندروید

نرم افزار جامع آبیته


تیم آبیته دات کام، نرم افزار جامع استقلال (آبیته) را مخصوص گوشی ها و تبلت های اندرویدی طراحی کرده است که بر روی تمامی گوشی ها و تبلت هایی که از سیستم عامل اندروید استفاده میکنند قابل اجرا و استفاده است. از ویژگی های این نرم افزار حجم بسیار پایین (حدود 1 مگ) و استفاده ی بسیار کم حجمی از اینترنت می باشد. این، اولین نرم افزار اختصاصی استقلال برای سیستم عامل اندروید می باشد و روی مارکت ایرانی بازار هم قرار گرفته است.

بخش های این نرم افزار:

 • خبر خوان استقلال
 • مقالات اختصاصی آبیته دات کام
 • روزنامه امروز استقلال (کیوسک)
 • گالری عکس بازیکنان استقلال
 • پیامک های استقلالی
 • نود درصد استقلالی
 • و...
لینک دانلود نرم افزار جامع استقلال ( آبیته ) برای اندروید
 • نرم افزار اندروید آبیته در کافه بازار

این نرم افزار با گذشت فقط 3 روز از ثبت خود در کافه بازار به رتبه دوم نرم افزارهای اندروید ورزشی صعود کرد و بیش از 10000 نصب فعال جزء محبوبترین های این سایت است.

ورود به صفحه نرم افزار اندروید آبیته در کافه بازار

آبیته بوک - کتاب جاوای باشگاه استقلال

آبیته بوک


این کتاب که بر روی گوشی های موبایل قابل اجراست شاملِ مطالب و عکس های متنوعی خواهد بود. از جمله بیوگرافی بازیکنان جدید و قدیم استقلال، تاریخچه باشگاه، عکس ها و پوسترهایی از بازیکنان و مقالات اختصاصی سایت آبیته و برنامه مسابقات استقلال در فصل ۹۱-۹۲ و قسمتهای متنوع دیگر قرار داده شده است. شماره های این کتاب به صورت منظم و در فواصل زمانی مشخص منتشر می شود.

دانلود آبیته بوک

مجله آبیته دات کام

مجله اینترنتی آبیته

مجله آبیته دات کام اولین مجله اینترنتی تیم های فوتبال ایرانی است. این مجله که ویژه باشگاه استقلال است با بیش از 60 صفحه گرافیکی و مطالب و مقالات اختصاصی مجله ای شکیل و متفاوت را ارائه داده است. این مجله به دلیل عدم حمایت مسئولان باشگاه استقلال پس از ساخت اولین نسخه خود متوقف شد و اعضای فعال این مجله مقالات و کارهای گرافیکی خود را در صفحه خبری آبیته منتشر میکنند.


دانلود مجله آبیته دات کام
تالار گفتمان آبیته - انجمن هواداران استقلال

انجمن هواداران استقلال

بخش «تالار گفتمان آبیته»، یکی از بزرگ ترین فروم های ورزشی ایران است. تالار آبیته در مدت یک سال و نیم فعالیتش، نزدیک به 21 هزار عضو دارد و بخش های مختلف آن از جمله تاپیک های مربوط به تیم فوتبال استقلال، محلی برای بحث و تبادل نظر هواداران است. فضای دوستانه انجمن آبیته باعث شده تا کاربران آن ساعات بسیاری از وقت خود را به حضور در آن اختصاص دهند.


این بخش در تاریخ (6 اسفند 1389) به طور رسمی کار خود را آغاز کرد

تالار گفتمان سایت آبیته دات کام با به وجود آوردن بستر مناسب برای بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل روز باشگاه استقلال و بازیکنان مجموعه ای را برای هواداران استقلال فراهم کرده است که به راحتی نظرات خود را منعکس میکنند و به بحث و تبادل نظر با هواداران دیگر می پردازند.

آرشیو قدرتمند تالارگفتمان آبیته

تالار گفتمان آبیته با جمع آوری گلهای باشگاه استقلال در فصل های گذشته لیگ برتر ایران و گلهای خاطره انگیز آرشیو قدرتمند و کمیاب در اینترنت را برای هواداران استقلال فراهم کرده است.این آرشیو شامل گلهای استقلال از سال 80 تا گلهای فصل جاری می باشد.در این آرشیو میتوان مصاحبه های تصویری،ویدئوهای ساخت کاربران،مستند ها و فیلم های مربوط به باشگاه استقلال را دانلود کرد. همچنین در این آرشیو میتوان عکسهای کمیاب از بازیکنان و تیم استقلال را مشاهده کرد.

آرشیو بزرگ ویدئوهای استقلال

آرشیو بزرگ عکسهای استقلال

گنجینه عکسهای قدیمی باشگاه استقلال

در قسمتی از انجمن آبیته می توان عکسهایی قدیمی از باشگاه دوچرخه سواران،تاج و استقلال یافت.در این آرشیو عکسهای بازیکنان دهه های مختلف استقلال گذاشته شده است و برای هواداران قدیمی استقلال میتواند زنده کننده خاطرات بسیار قدیمی باشد.

گنجینه عکس بازیکنان دهه 40

گنجینه عکس بازیکنان دهه 50

گنجینه عکس بازیکنان دهه 60

گنجینه عکس بازیکنان دهه 70

گنجینه عکس بازیکنان دهه 80

گنجینه عکس بازیکنان دهه 90

کلوپ هواداران بازیکنان ،مربیان و پیشکسوتان استقلال

هواداران در این قسمت میتوانند به کلوپ هواداری بازیکنان ، مربیان ، مدیران و پیشکسوتان محبوب خود مراجعه کرده و احساسات و نظرات خود را به بیان کنند.

کلوپ هواداران بازیکنان فعلی استقلال

کلوپ هواداران بازیکنان پیشین استقلال

کلوپ هواداران پیشکسوتان باشگاه استقلال

کلوپ هواداران کادرفنی و مسئولین باشگاه استقلال

همه جا آبیته

سایت آبیته با توجه به داشتن کاربران فعال بسیار زیاد ، برای فعالیت بهتر و نیازهای هواداران بخش های مختلفی در قسمت همه جا آبیته ایجاد کرده است،این بخش محبوب ترین قسمت سایت است و تمامی مسائل پیرامون باشگاه استقلال را در بر میگیرد. وجود بخشهایی مانند کلوپ هوادارای،بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات استقلال، نقل و انتقالات ، همراه با خاطرات استقلال ، تیمهای پایه استقلال و بخشهایی دیگر تمام نیازهای هواداران استقلال را برآورده کرده است.

ورود به قسمت همه جا آبیته


 • تاپیک آبیدلان

تاپیک آبیدلان یکی از نوستالوژیک و خاطره انگیزترین تاپیک های تالار گفتمان آبیته است.هواداران در این تاپیک به بحث های فنی و آنالیز و تحلیل مسابقات و حواشی و تمام مسائل پیرامون استقلال میپردازند.در حال حاضر این تاپیک با 13000 ارسال محبوب ترین و شلوغ ترین تاپیک انجمن آبیته است.

ورود به تاپیک آبیدلان


 • تیم های پایه

رده های سنی نونهالان ، نوجوانان و امید آینده ورزش کشور را تحت تاثیر خود قرار میدهد ، در تالار گفتمان آبیته یک بخش ویژه برای بحث و تبادل نظر پیرامون تیم های پایه استقلال ایجاد شده است.

تیم های پایه


 • نقل و انتقالات

از مهم ترین و هیجان انگیزترین اتفاقات فوتبال میتوان به فصل نقل و انتقالات اشاره کرد . در تالار گفتمان آبیته نقل و انتقالات تایید شده باشگاه استقلال اعلام میشود و هواداران میتوانند نظرات خود را پیرامون این اتفاقات اعلام کنند و به بحث و تبادل نظر بپردازند.

نقل و انتقالات استقلال


 • تیم آنالیز آبیته

یکی از بخش های منحصر به فرد همه جا آبیته بخش تیم آنالیز آبیته است. در این بخش هواداران می توانند کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را از حریفان استقلال به صورت تجمیعی بدست آورند. تاریخچه تیم ها، امکانات، بازیکنان و اطلاعات عمومی و فوتبالی آن ها، آنالیز کلیه بازیکنان یک تیم، آمار تمامی بازی های انجام شده حریفان و ... به آسان ترین شکل ممکن و تنها با یک کلیک در اختیار کاربر قرار می گیرد.

از ویژگی های دیگر تیم آنالیز مصور بودن آن است. آنالیز لیگ قهرمانان در آسیا و جهان منحصر به فرد بوده و آنالیز لیگ برتر نیز از لحاظ مصور بودن و خاصیت تجمیعی اطلاعات بی مانند است.

تیم آنالیز آبیته

فعالیت های فوق برنامه تالار گفتمان آبیته

 • بیوگرافی بازیکنان و پیشکسوتان استقلال

سایت آبیته با ارائه بیوگرافی های قابل اعتماد تمام بازیکنان و پیشکسوتان استقلال ، آرشیوی منظم و کامل را برای هواداران باشگاه استقلال به وجود آورده است.

بیوگرافی بازیکنان فعلی استقلال

بیوگرافی پیشکسوتان

بیوگرافی بازیکنان پیشین استقلال • پیش نمایش و شرح مسابقات استقلال

بخش پیش نمایش مسابقات استقلال شامل اطلاعات داور مسابقه ، تیم مقابل ، تاریخچه دیدار دو تیم و اطلاعاتی از این قبیل میشود. بخش شرح مسابقات استقلال شامل گزارش متنی از مسابقات استقلال و اخبار بعد از بازی میشود.

ورود به بخش پیش نمایش و شرح مسابقات استقلال


 • پیش بینی مسابقات لیگ برتر ایران

اعضای تالار گفتمان آبیته میتوانند با حضور در این قسمت و پیش بینی تمام مسابقات لیگ برتر ایران به رقابت با دیگر اعضا بپردازند ، در آخر هر لیگ 3 نفر اول این مسابقات به عنوان برنده شناخته میشوند.

ورود به بخش پیش بینی مسابقات لیگ برتر ایران


 • بخش نمره دهی

در قالب این بخش کاربران آبیته با لحاظ کردن نمراتی به بازیکنان در پایان هر یک از دیدارهای استقلال، نظرات خود را در رابطه با عملکرد هر بازیکن به گونه ای امتیازی بیان می کنند و در پایان با جمع بندی نمرات اختصاص یافته به هر یک از بازیکنان بهترین و ضعیف ترین بازیکن در هر بازی بر طبق نظر جمعی کاربران آبیته بدست می آید.

ورود به بخش نمره دهی

فوتبال خارجی و ورزشهای دیگر در انجمن آبیته

تالار گفتمان علاوه بر فعالیت تخصصی به عنوان انجمن هواداران استقلال ، فعالیت چشم گیری در ورزشهای دیگر و فوتبال خارجی دارد.

 • کلوپ تیم های مطرح فوتبال اروپا

با حضور کاربران فعال و با دانش انجمن آبیته ، تمام تیم های مطرح فوتبال اروپا بخش های جداگانه و پویا در انجمن آبیته دارد.

بخش فوتبال خارجی


 • فوتبال ایتالیا

اینترمیلان آ.اس.رم یوونتوس آث میلان فیورنتینا

 • فوتبال اسپانیا

بارسلونا رئال مادرید اوساسونا

 • فوتبال انگلستان

آرسنال منچستر یونایتد لیورپول چلسی

 • فوتبال آلمان

بایرن مونیخ دورتموند شالکه

 • فوتبال ملی جهان

تیم ملی آرژانتین تیم ملی ایتالیا تیم ملی فرانسه تیم ملی آلمان تیم ملی اسپانیا تیم ملی انگلیس تیم ملی ترکیه تیم ملی برزیل تیم ملی هلند تیم ملی پرتغال

 • مولتی مدیا خارجی

سایت آبیته همواره دنبال رفع نیازهای کاربران خود است.این بخش شامل گلهای روز فوتبال اروپا و جهان ، عکسهای مسابقات روز فوتبال جهان و مسائلی از این دسته است.

گالری ویدئو فوتبال خارجی

گالری عکس فوتبال خارجی

 • سیستم پیش بینی مسابقات فوتبال اروپا

سیستم پیش بینی مسابقات فوتبال اروپا

فوتبال داخلی و تیم ملی ایران

 • لیگ خلیج فارس

تالار گفتمان آبیته بنا به نیاز کاربران خود زمینه ای را فراهم کرده است تا هواداران استقلال از آخرین اخبار تیم های رقیب مطلع باشند و پیرامون حواشی تیمهای لیگ برتر به بحث و تبادل نظر بپردازند.


سپاهان اصفهان پرسپولیس تهران تراکتورسازی تبریز ذوب آهن اصفهان ملوان انزلی گهر زاگرس راه آهن شهرری نفت آبادان فجرسپاسی داماش گیلان صبای قم فولاد خوزستان مس کرمان شاهین بوشهر نفت تهران مس سرچشمه سایپای البرز شهرداری تبریز

 • تیم ملی فوتبال ایران

تیم ملی کشورمان در مسیر راهیابی به جام جهانی با حواشی و مسابقات زیادی رو به رو است ، کاربران سایت میتوانند با استفاده از بخشهای زیر تمام مسائل تیم ملی کشورمان را دنبال کنند.

بحث و گفتگو پيرامون تیم ملی ایران

گالری عکس بازی های تیم ملی کشورمان

ویدئو و کلیپهای بازی های تیم ملی کشورمان

سرگرمی و مسابقات سایت

 • لیگ فانتزی

لیگ فانتزی آبیته از محبوب ترین سرگرمی های این سایت به حساب می آید ، در این قسمت 8 تیم تشکیل شده از اعضای تالار گفتمان تشکل میشود یک تیک فوتبال خالی از بازیکن را انتخاب کرده و با یک بودجه مشخص شروع به نقل و انتقال بازیکن میکنند و پس از پایان فصل نقل و انتقالات بر پایه بازی فیفا منیجر ترکیب های تیم خود را بر پایه بازیکنان تیم خود به مسئول این مسابقات ارسال کرده و مسئول این مسابقات بازیهارا برگزار کرده و در یک ساعت مشخص به گزارش بازی ها میپردازد. این بخش شامل قسمتهای جذابی مانند گیشه مطبوعات ، کری خوانی و معاوضه بازیکن است.

ورود به لیگ فانتزی آبیته دات کام

 • مسابقه شطرنج

این مسابقات به صورت تورنمنت انجام میشود و 16 شرکت کننده در هر دوره از این مسابقات شرکت میکنند. بعد از تکمیل لیست ثبت نام در یک وقت مشخص، مسابقات با قرعه کشی بین اعضای ثبت نام شده تعیین و اعلام میشود و کاربران به رقابت با یکدیگر میپردازند.

ورود به مسابقات شطرنج

 • مصاحبه با کاربران

کاربران تالارگفتمان آبیته برای انجام مصاحبه درخواست خود را به مسئول این بخش ارسال کرده ، و هر هفته با یکی از کاربران به مصاحبه پرداخته میشود.

ورود به بخش مصاحبه با کاربران تالارگفتمان آبیته

 • صندلی داغ

در این قسمت یکی از کاربران آبیته دات کام انتخاب شده و دیگر اعضای تالارگفتمان از این شخص سوال میپرسند و شخص انتخاب شده برای صندلی داغ به پاسخگویی سوالات میپردازد، این اتفاق به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

ورود به بخش صندلی داغ

 • زوم

در این بخش کاربران تالارگفتمان آبیته درخواست خود را برای مسئول این بخش ارسال کرده و مسئولین این بخش هر هفته 20 سوال مشخص را در تاپیک شخص انتخاب شده قرار میدهد و دیگر کاربران سوالات را پاسخ میدهند و به نقد شخصیت شخص انتخاب شده میپردازند.

ورود به بخش زوم

 • مرکز بازی

در این قسمت به بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای آنلاین و کنسول های بازی پرداخته میشود.

ورود به بخش بازی سنتر

 • شعر و ادبیات

این بخش یکی از محبوب ترین قسمتهای انجمن آبیته دات کام است ، کاربران آبیته علاقه بسیار زیادی به این قسمت داشته و تاپیک های فعالی مانند شب شعر ، دست نوشته ها ، کتابخوانی و بحث در مورد کتاب میپردازند.

ورود به بخش شعر و ادبیات

 • فیلم و موسیقی

در این بخش پیرامون موسیقی ایران و جهان و همچنین سینمای ایران و جهان پرداخته میشود ، در این قسمت بحثهای بسیار زیاد پیرامون کارگردانان ، آهنگسازان و ترانه سراها و خوانندگان پرداخته میشود.

ورود به بخش فیلم و موسیقی
تحریریه آبیته دات کام

تحریریه آبیته دات کام شامل تیمی متشکل از نویسندگان آبیته دات کام است. وظیفه اصلی این تیم نوشتن مقالات اختصاصی در مورد بازی های استقلال (پیش و پس از هر مسابقه) و اتفاقات پیرامون این تیم و بررسی کلی عملکرد آن است. همچنین این تیم در برنامه های دیگر آبیته مثل ویژه نامه دربی، مجله آبیته مشارکت می کنند و برگزاری مسابقه مقاله نویسی را نیز بر عهده دارد.

 • باشگاه نویسندگان جوان

سایت آبیته به منظور شناسایی و کشف استعدادهای جوان و پرورش آنها، بخشی را در انجمن خود ایجاد کرده با نام «باشگاه نویسندگان جوان». علاقمندان می توانند مقالات خود را در این بخش درج کنند و توسط اعضای تحریریه راهنمایی شوند و در صورت تداوم در نوشتن مطالب خوب، به تیم نویسندگان آبیته بپیوندند. در این بخش همچنین نویسندگان جوان می توانند درباره مطالب یکدیگر نظر دهند.

 • مسابقه انشای آبیته

مسابقه ی جدیدی تحت عنوان مسابقه انشای آبیته، ایجاد گردیده و به طور منظم پیش می رود. در این مسابقه، هر هفته موضوعاتی به نویسندگان پیشنهاد می شود و کاربران انجمن آبیته می توانند با انتخاب یکی از موضوعات پیشنهادی (یا انتخاب موضوع آزاد) مطلبی را به نگارش در بیاورند. در پایان هر مرحله، تیم داوران انشاها را بررسی کرده و انشاهای منتخب را اعلام می کند. از انشاهای خوب که در موضوع استقلال و فوتبال باشند در صفحه اصلی آبیته هم استفاده می شود و همچنین نویسندگان مستعد به تیم تحریریه آبیته اضافه می شوند. گفتنی است این مسابقه با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است.

ورود به مسابقه انشای آبیته

 • مسابقه مقاله نویسی آبیته

اولین دوره مسابقه مقاله نویسی آبیته، تابستان 91 با استقبال خوب کاربران آبیته برگزار شد. در این مسابقه در هر مرحله سه موضوع به نویسندگان پیشنهاد می شد و آنها می توانستند با انتخاب یکی از این سه موضوع یا یک موضوع آزاد، در مسابقه شرکت کنند. در پایان هر مرحله، مقالات توسط تیم داوران متشکل از اعضای تحریریه آبیته دات کام بررسی می شد و انشاهای منتخب اعلام می شد. گفتنی است از نویسندگانی که تونایی خود را در این مسابقه ثابت کردند، در تیم تحریریه آبیته استفاده شد.

 • فرصت آبیته به نویسندگان نوجوان و جوان برای انتشار نوشته هایشان

یکی از سیاست های ویژه تیم تحریریه آبیته دات کام که در سایت های مشابه کم سابقه بوده، سیاست «درب های باز» به این معنی است که افراد نوجوان و جوانی که استعداد و توانایی نوشتن دارند فرصت پیدا می کنند تا در صورت نوشتن مطالب خوب، داشته های خود را هر چه بیشتر به نمایش بگذارند. تیم تحریریه آبیته علاوه بر طراحی بخش هایی چون باشگاه نویسندگان جوان و برگزاری مسابقاتی مثل مسابقه انشا و مقاله نویسی، همواره راهنمایی های لازم را به نویسندگان انجام داده و با بررسی نوشته آنها، مطالب خوبشان را روی صفحه اصلی می گذارد. نویسندگانی چون مطهره قریشیان، ملیکا باغویی، علیرضا حاتم وند و فاطمه حسینی با وجود سن کمشان، مطالب خوبی نوشته اند که با استقبال خوانندگان آبیته روبرو شده است.


 • طنز در انجمن آبیته دات کام

انجمن آبیته بخش های مختلفی را در حوزه طنز در نظر گرفته که مطالب اختصاصی و غیر اختصاصی آبیته را در بر می گیرد.

برای همین قسمت «طنز در انجمن آبیته دات کام» چند زیر بخش دیگه تعریف بشه:

 • صرفا جهت اطلاع

صرفا جهت اطلاع نام مجله ای در انجمن آبیته است که به شوخی با کاربران آبیته می پردازد و با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است. این مجله شامل بخش های زیر می شود:

 • مصاحبه: در هر قسمت مصاحبه ای خیالی با یکی از کاربران تنظیم می شود به این شکل که از نقل قول های او در فروم، به عنوان پاسخ به سوالاتی خیالی استفاده می شود!
 • دوربین مخفی: در این قسمت از صحبت های جالب کاربران در محیط چت باکس و پروفایل عکس گرفته می شود و با شوخی هایی با آنها صورت می گیرد!
 • رویداد هفته: در این قسمت هر هفته یک داستان جدید نوشته می شود که شخصیت های قصه کاربران آبیته هستند و اتفاقات مربوط به آنها سوژه داستان هاست.
 • خنده بازار آبیته

بخش خنده بازار آبیته در قسمت باشگاه نویسندگان جوان طراحی شده و کاربران آبیته می توانند مطالب طنز خود را در آن قرار دهند. هدف از این بخش کشف استعدادهای طنز موجود در انجمن آبیته است.

ورود به بخش خنده بازار آبیته

 • نود درصد آبیته

بخش نود درصد آبیته به منظور درج مطالب و عکس های طنز و کاریکاتورهای موجود در اینترنت، به منظور مشاهده توسط کاربران آبیته طراحی شده است.

ورود به بخش نود درصد آبیته

 • منگنه

منگنه عنوان مجله ای است که در هر شماره با انتخاب چند رویداد فوتبالی مهم، به بررسی این رویدادها از زوایای مختلف می پردازد. این مجله البته به طور کامل طنز نیست و البته شامل تالیف نویسنده، ترجمه و پیدا کردن مطالب اینترنتی می شود که با در کنار هم قرار دادن آنها، به نتایجی در مورد هر موضوع می رسد.

ورود به بخش منگنهآبیته در شبکه های اجتماعی

آبیته در شبکه های اجتماعی

با توجه به مخاطبان بالای سایت آبیته دات کام و به منظور ارتباط بهتر با آنها، سایت آبیته، صفحاتی در فیس بوک تاسیس کرده است


 • لیست صفحات آبیته دات کام در صفحات اجتماعی

صفحه رسمی آبیته دات کام در فیس بوک

صفحه رسمی آبیته دات کام در توییتر

گروه رسمی آبیته دات کام در فیس بوک

صفحه فیس بوک مدیا استقلال

صفحه فیس بوک رادیو استقلال

صفحه فیسبوک ویکی استقلال

صفحه رسمی آبیته دات کام در فیس بوک

صفحه رسمی آبیته دات کام در فیس بوک به منظور ارتباط بیشتر با مخاطبان سایت آبیته که بسیاری شان در این شبکه اجتماعی عضویت دارند، تاسیس شده است. در این صفحه، کاربران امکان درج نظراتشان را درباره سایت آبیته و همچنین موضوعات مربوط به تیم استقلال دارند که تیم مدیریت آبیته همواره از این نظرات استفاده کرده است. همچنین این صفحه، مطالب و خبرهای سایت آبیته را به اطلاع اعضای خود می رساند. ضمن اینکه عکس های و مطالبی نیز که بیشتر جنبه طنز دارند نیز در این صفحه قرار می گیرد که هواداران تا کنون استقبال خوبی از آنها داشته اند. آمار اعضای این صفحه، با پیشرفت چشمگیری روبرو بوده و پیشبینی می شود که این صفحه به یکی از صفحات اصلی مربوط به تیم فوتبال استقلال در فیس بوک تبدیل گردد.


گروه آبیته دات کام در فیس بوک

این گروه به منظور تبادل نظر هواداران استقلال با یکدیگر ایجاد گردیده و محلی برای بحث آنها پیرامون استقلال است.این گروه با 50000 عضو از محبوبترین گروه های فیبسوک میباشد. هواداران می توانند در فضایی دور از توهین، درباره موضوعات مختلف با یکدیگر صحبت کنند و در عین حال جدیدترین خبرها، عکس ها و مطالب طنز مربوط به استقلال را در اختیار یکدیگر قرار دهند.


فیس بوک مدیا استقلال

این بخش با همکاری سایت آبیته و پیج اصلی استقلال در فیس بوک ایجاد شده. در این بخش جدیدترین عکس ها و ویدئوهای استقلال قرار می گیرد تا هواداران در سریع ترین زمان ممکن ویدئوی مورد نظر خود را ببینند و در صورت تمایل، آن را به دیگر دوستان خود نیز معرفی کنند.


فیس بوک رادیو استقلال

اولین رادیو (پادکست) مربوط به تیم فوتبال استقلال، با همکاری سایت آبیته دات کام و صفحه اصلی استقلال در فیس بوک ایجاد شده و تا کنون 6 قسمت آن تولید و در اختیار هواداران قرار گرفته است. فیس بوکِ این رادیو، علاوه بر قرار دادن قسمت های مربوط به این رادیو، امکان ارائه نظرات هواداران را برای آنها فراهم کرده است تا این رادیو، بیشتر به خواسته های آنها نزدیک باشد.


فیس بوک ویکی استقلال

با توجه به آغاز به کار ویکی استقلال، صفحه مربوط به آن در فیس بوک نیز تاسیس گردیده تا هواداران بتوانند دسترسی سریعی در این شبکه اجتماعی نیز به اطلاعات مربوط به این موضوع داشته باشند.منابع

ویدئو آنلاین آبیته دات کام راه اندازی شد

گالری عکس آبیته دات کام راه اندازی شد

ابزارهای شخصی

گویش‌ها
فضاهای نام
عملکردها
گشتن
جعبه‌ابزار